Łowisko wędkarskie

Łowisko wędkarskie  sezon wędkarski 1 maja - 15 października

Miłośnikom kija i kołowrotka oddajemy do dyspozycji 1,5 hektara łowiska. U nas nie trzeba karty wędkarskiej PZW.

Łowisko mieszane - 1,1 ha. zarybione jest ciężkim karpiem o masie do 8 kg. Dużo wrażeń dostarczają 5 kilogramowe amury które nie raz wciągnęły wędki do wody nieuważnych łowców. Dodatkowo sandacz, szczupak, lin, płoć i okoń urozmaicą pobyt nad wodą .To łowisko wymaga dużo cierpliwości i czasu a kilku godzinny pobyt może się skończyć zaledwie 1 rybą lub zerwanym zestawem.

Łowisko karpiowe - dwa małe stawki po kilkanaście arów z karpiem do 3 kg. To szybkie łowiska dla amatorów smacznego mięska na obiad. W maju puszczamy tam kilka ton ryby i oferujemy ją do wyczerpania zapasów.

Łowisko pstrągowe - 1 stawek - 2 ary oraz wartka rzeczka to propozycja dla niecierpliwych wędkarzy. 1 rzut- 1 ryba. Sztuki od 0,3kg do 1,2 kg. Cała procedura to 30 sekund. Czyli kolacja w 10 minut i to własnoręcznie złowiona.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wędkarski i wyczyścić złowione ryby. Łowisko czynne jest od godziny 08.00 do 20.00 przez 6 dni w tygodniu. Poniedziałki nieczynne.

Karpie o wadze 5-12 kg należy wypuścić z powrotem do stawu.

Cennik

     1 osoba wędkująca (max 2 wędki)     10 zł/dzień
  Osoba towarzysząca 5 zł/dzień
  Dzieci wędkujące do lat 12 5 zł/dzień
  Wypożyczenie wędki 10 zł/dzień
  Karp 17 zł/kg
  Lin 16 zł/kg
  Leszcz 16 zł/kg
  Amur 17 zł/kg
  Pstrąg 21 zł/kg
  Szczupak 21 zł/kg
  Sandacz 28 zł/kg
  Węgorz 80 zł/kg

 

Regulamin Łowiska AZYL

1. Opłata za wstęp pobierana jest przy wejściu na łowisko.

Łowisko jest czynne od godz 8.00- 20.00. W poniedziałki nieczynne. Wędkowanie w nocy jest zabronione. Na łowisko nie wolno wnosić plecaków, skrzyń, lodówek turystycznych i pokrowców na wędki.

2. Wszystkie złowione ryby z łowiska karpiowego i pstrągowego należy zakupić. Ryb nie wolno wypuszczać do wody.

3. Ryby z łowiska mieszanego nie muszą być kupowane .Należy je przynieść do obsługi łowiska. Nie wolno wypuszczać ich do wody.

4. Złowione pstrągi należy ogłuszyć drewnianą pałką i przechowywać je w wiadrze (nie w siatce).

5. Po zakończeniu łowienia, ryby należy przynieść do obsługi łowiska i uiścić opłatę. Z zakupionymi rybami nie wolno wracać na łowisko.

6. W przypadku stwierdzenia kradzieży ryb opłata wynosi 5-krotną wartość ryb, a sprzęt podlega konfiskacie. Może być wezwana Policja.

7. Psy mogą być wprowadzane tylko na smyczy.

8. Małe dzieci mogą przebywać na łowisku tylko pod opieką dorosłych.

Wejście na łowisko oznacza akceptację regulaminu.

 

Właściciel ośrodka Robert Rossowski

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź