Catering

CATERING WIGILIJNY 2023

 

 

 

 

 

OŚRODEK AZYL MIRONICE Małgorzata i Robert Rossowscy

 

Mironice 21, 66-415 Kłodawa, poczta@azyl.net.pl, tel. kom. 601 777 624, 601 777 990

 

Karczma Azyl dała się już  poznać z dobrego smaku i miłej obsługi. Proponujemy Państwu organizację przyjęć cateringowych o niepowtarzalnym charakterze. Głównym naszym atutem są dania ze świeżych ryb z własnej hodowli. Serwujemy pstrąga i karpia pod każdą postacią. Kuchnia oferuje nie tylko ciepłe dania obiadowe, ale również wędzone ryby i wyroby mięsne z naszej wędzarni oraz chleb na zakwasie z  pieca chlebowego.

Nasze lokalne specjały :

- Ryby: pstrąg ze szpinakiem,filet pstrąga z masłem czosnkowym, karp w miodowej dyni, pstrąg z pieca, karp tradycyjny...
- Dania obiadowe: pieczona kaczka z figami i daktylami,polędwiczki w sosie kurkowym.
- Zupy: sztandarowa rybna,  krem z cebuli,  rosół domowy z własnym makaronem,
- Przekąski : karp w zalewie pani Gosi,pasztet z pstrąga wędzonego, tatar na bagietce,  pierogi, naleśniki, ziemniak faszerowany, pieczoki mironickie, gołąbki .
- Serwisy kanapkowe,
- Ciasta własnego wypieku: porzeczkowiec, rogaliki drożdżowe, bułeczki maślane.

Obsługujemy imprezy prywatne u klienta w domu jak i biznesowe spotkania w firmach. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i ofertę układamy pod potrzeby  klienta.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź