Dla firm

.....................................................................................................................................................................................................................................

Imprezy integracyjne to okazja do lepszego poznania się uczestników oraz na niezapomnianą zabawę w miłym, znajomym gronie.

Pomagamy w przygotowaniu dodatkowych atrakcji dla gości takich jak: kuligi, wycieczki bryczką, ogniska, przyjęcia grillowe i inne. Dzięki czemu każda impreza staje się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zielony plac o powierzchni 1 hektara z wielką wiatą biesiadną w której może zmieścić się ponad 200 osób. Obok wiaty jest miejsce na ognisko. Duża przestrzeń wokół umożliwia zorganizowanie gier, zabaw czy ustawienie sceny. Parking pomieści do 100 samochodów i kilka autokarów. Nasza kuchnia zapewni dowolny catering ustalony z klientem.

Współpracujemy z firmami: Event-go i Adventurequad.

 

Konferencje i szkolenia

Klimatyzowana sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny oraz sprzęt muzyczny.

W zależności od ustawienia stołów pomieścimy ok 70 osób. Nasza kuchnia zapewni dania obiadowe, zimne przekąski, napoje zimne i gorące oraz desery.

Szczegóły:

poczta@azyl.net.pl

kom. 601 777 624

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź