Karczma Azyl Mironice

KARCZMA „ AZYL" MIRONICE

Klimatyzowana karczma mająca wiejski i ciepły charakter. Organizujemy wesela, imprezy integracyjne i okolicznościowe, komunie, uroczystości rodzinne. Nasza tradycyjna i zdrowa kuchnia oczaruje nie jedno nawet najbardziej wymagające podniebienie. Naszym głównym atutem są dania ze świeżych ryb z naszej hodowli. Od lat dbamy o najwyższą jakość smaku. Na weekendy kuchnia oferuje nie tylko ciepłe dania obiadowe ale również wędzone ryby przez gospodarza oraz domowy chleb na zakwasie wypiekany w piecu chlebowym. Zapraszamy do składania zamowien na ryby oraz chleb.

SPOTKANIA RODZINNE:
-Chrzciny oraz Komunie  – Menu na uroczystość ustalane jest indywidualnie.
Koszty zależne od rodzaju i ilości dań.

Organizujemy również inne uroczystości takie jak: urodziny, imieniny, jubileusze, rocznice itp.

Organizacja wszystkich uroczystości w naszym lokalu to profesjonalna opieka od A do Z.

Posiadamy 4 lokale, każdy znich ma wyjątkowy charakter.

Sala-matka czyli Karczma w 2022r została odnowiona i nabrała szyku oraz elegancji. Wyrożniają ją kolory bieli zieleni oraz drewna. Możlwiość organizacji uroczystości do 80 osob w zalezności od ustawienia stołow.

Patio- niezależna salka tuż przy Karczmie, z osobnym wejściem oraz toaletą. Podłoga i ściany ze starej cegły skradają niejedno serce naszych Gości. Idealna na niewielkie uroczystości rodzinne, maksymalnie ok 40 osob.

Duża wiata biesiadna- rozkochana przez Pary Młode, organizacja wesel w tym miejscu to doskonała alternatywa dla dekoracji w stylu stylu boho, rustykalnym czy romantycznym. Dominuje drewno, stara cegła, lampki i białe koronki. Mozliwość wesela do 150 osob.

Nowa mała wiatka wybudowana w 2022r. -spadzisty dach, lampy wiszące na sznurach, makrama, stary kredens kuchenny, sciana z cegły  z  bezpośrednim dostepem do placu zabaw. Sala idalna na uroczystości urodzinowe najmłodszych. Pomieścimy w niej ok 30 osob.


Do każdej organizowanej uroczystości podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem dlatego w celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

 

KARCZMA POZA SEZONEM CZYNNA NA ZAMÓWIENIE (od października)

W SEZONIE CZYNNA OD PIĄTKU DO NIEDZIELI (od maja do września)

Zobacz także:
 

 

 

 

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź